INTER

Jesteśmy prywatną firmą usługowo-handlową. Działamy na Gorzowskim rynku od 2000 roku.

Nasza firma zajmuje się realizacją zamówień od klientów indywidualnych i firm w
zakresie zakupu oraz montażu drzwi. W swojej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne wzmocnione i antywłamaniowe polskich producentów takich jak GERDA, DELTA, jak również wysokiej klasy drzwi wewnętrzne fornirowane oraz drzwi w okleinach drewnopodobnych wiodących producentów w Polsce: PORTA, VERTE, DRE, ASILO.

Posiadamy również w ofercie okna PCV firmy ALUPLAS i SALAMANDER.

W sprzedaży posiadamy bogaty wybór dobrej jakości klamek firmy VDS ŁADNE KLAMKI i INFINITY LINE, które są istotnym elementem wykończenia drzwi.

Dopełnieniem oferty są automatyczne bramy garażowe. Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego salonu.

Nasze usługi świadczymy w Gorzowie Wlkp. i jego okolicy. W przypadku zakupu towaru z usługą montażu przyjeżdżamy do klienta w celu wykonania pomiarów. Zapewniamy profesjonalną informację i porady techniczne telefonicznie (tel.
95 729 99 59 kom. +48 570 250 451), a także wyceny interesujących państwa drzwi lub okien poprzez przesłanie zapytania emailem: salon@interdrzwi.pl.

Oferujemy fachowy montaż przeszkolonej grupy montażowej z wieloletnim doświadczeniem oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną.

Wszystkich klientów zainteresowanych obejrzeniem ekspozycji zapraszamy do naszego nowego salonu w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Walczaka 25 – mapka dojazdowa w zakładce Kontakt.

Nasz salon