Okna z tworzyw sztucznych oferowanych przez nas firm ALUPLAST i SALAMANDER to okna najwyższej jakości. Doskonałe, wysokiej jakości profile, opracowane indywidualnie przez specjalistyczne zakłady, spełniają najwyższe wymagania. Można je z powodzeniem stosować zarówno w budynkach nowoczesnych, jak też w starym budownictwie. Są one w takim samym stopniu cenione w domkach jednorodzinnych, jak i w wielkich obiektach przemysłowych.

System okienne ALUPLAST to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

W skład bogatej oferty produktowej ALUPLAST wchodzi szereg systemów profili okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych. Odpowiedzią na coraz większą popularność budownictwa energooszczędnego i tzw. budownictwa pasywnego jest najnowsza gama systemów energeto. To rewolucyjne na rynku stolarki okiennej rozwiązanie i nowy wymiar w projektowaniu okien, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej.

Katalogi okien

ALUPLASTPOBIERZ Folder produktowy IDEAL 5000
(wersja PL 2019-06) (PDF 0,8 MB)
POBIERZ Folder produktowy aluplast INTERTEC 85
(wersja PL 2019-03) (PDF 0,6 MB)
POBIERZ Folder zbiorczy Systemy IDEAL (wersja RO 2019-06)
(PDF 1,7 MB)

POBIERZ Folder produktowy IDEAL 4000 (wersja PL 04-2019)
(PDF1,0 MB)

Jeśli katalog się nie otwiera, przejdź na stronę producenta.
SALAMANDERSystemy okienne Brügmann bluEvolution
Zobacz szczegółową ofertę na stronie producenta


Systemy okienne Streamlin
Zobacz szczegółową ofertę na stronie producenta